- 2812746
- 10
- 1405/06/12
- مناقصه
استعلام دلستر 1250 عدد | دوغ تک نفره 1700 عدد، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام دلستر 1250 عدد | دوغ تک نفره 1700 عدد، سامانه ستاد
شماره نیاز: 1105000383000825
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/08/30
شرح کلی نیاز: دلستر 1250 عدد | دوغ تک نفره 1700 عدد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دوغ | عدد | غذا و نوشیدنی | 1,250 | 1405/06/31 |
| 2 | -- | نوشیدنی مالت (ماءالشعیر) | عدد | غذا و نوشیدنی | 1,700 | 1405/06/31 |
توضیحات خریدار:پرداخت 8ماهه /خریدار : بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر/پیش فاکتور الزامیست/ هزینه حمل با فروشنده است/قیمت نهایی درج شود/پیشنهادات فاقد شرایط باطل می گردد/09391851286 (فقط ساعات اداری)/کالای بی کیفیت مرجوع می شود.
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر
شهر: بوشهر
استان: بوشهر
دورنگار: 077-33323123
تلفن تماس: 077-33323123
آدرس پستی: بوشهر خیابان معلم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
کد پستی: 7514633341
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: اکبر
نام خانوادگی: شریفی
تلفن تماس: 077-33455374